Dzisiaj jest: 22.5.2019, imieniny: Emila, Neleny, Romy
Ogłoszenie:

Stacja Zdrowie - Fizjoterapia Kraków

dodano: 2019.05.17 ważne do: 2019.08.15 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Stacja Zdrowie - Fizjoterapia Kraków to nie jedynie wprawny ośrodek medyczny prowadzony przez profesjonalistów, jakkolwiek także przyjazna atmosfera oraz najwyższa jakość usług w jednym. Nasza codzienna praca opiera się na niesieniu wsparcia pacjentom uskarżającym się na różnorodne bóle oraz schorzenia, które częstokroć utrudniają typowe życie. Pośród proponowanych przez nas usług odszukacie Państwo zarówno ogólne ćwiczenia oraz treningi lekarskie jak również specjalistyczne zajęcia skierowane na przykład do kobiet w ciąży czy także osób z urazami kręgosłupa. Posiadamy na tyle gigantyczną wiedzę i umiejętności z aspektu fizjoterapii, że bardzo dobrze umiemy dostosować typ ćwiczeń oraz aktywności do danej osoby i jej schorzenia czy też pragnień. 
Dzięki naszej szerokiej ofercie zdobędziecie Państwo wyśmienitą formę, a co ważne powrócicie do pełnej sprawności. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, skutkiem tego nigdy nie poddajemy się w walce o porządne samopoczucie naszych pacjentów. Oferujemy zajęcia takie jak pilates, treningi stabilizacyjne, stretching, a także dużo innych. 
Kontakt
Stacja Zdrowie - Fizjoterapia Kraków
ul. Pl. Inwalidów 8/3, 30-033 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.