Dzisiaj jest: 18.7.2018, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Ogłoszenie:

Wyjątkowy program magazynowy za 80zł netto

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.08.02 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Twoja firma ma magazyn? 

Potrzebujesz zarządzać stanem magazynowym? 

Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z dostarczanym przez nas programem magazynowym LoMag. Został on zrobiony, aby pomóc w prowadzeniu działalności wielu różnym firmom o zróżnicowanych profilach działania. Dostarczane przez nas oprogramowanie magazynowe charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem użytkowania, zawieraniem modułu związanego z fakturami VAT, zamówienia, możliwość łatwego tworzenia dokumentów PZ, WZ a także wielu innych. Cały czas staramy się polepszać możliwości dostarczanego przez nas programu a także dostosowywać go do oczekiwań każdego z naszych klientów. Dlatego też jeśli potrzebujesz ciekawego programu, który zapewni Ci łatwe prowadzenie magazynu musisz zapoznać się z ofertą dostarczanego przez nas programu. 

Koszt jego zakupienia jest niski i dlatego też warto się z nim zapoznać. Dodatkowo kupno dostarczanego przez nas programu jest gwarancją dostania pomocy technicznej przez okres 12 miesięcy. Dzięki temu skorzystanie z dostarczanego przez nas towaru będzie naprawdę łatwe.

Zapraszamy do kontaktu: info@longint.pl
Kontakt
Longint - firma informatyczna
ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://www.lomag.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.