Dzisiaj jest: 22.5.2019, imieniny: Emila, Neleny, Romy
Ogłoszenie:

ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków

dodano: 2019.05.17 ważne do: 2019.08.15 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków ma duże doświadczenie w zakresie proponowania usług powiązanych z klimatyzacją, a także wentylacją przeróżnych pomieszczeń i budynków. Obsługiwanym przez nas klientom jesteśmy w stanie zaoferować całościową obsługę, a także najlepszej jakości rozwiązania oraz artykuły. Jako profesjonalna firma angażujemy wyłącznie perfekcyjnych profesjonalistów z tejże branży. Oferujemy klimatyzację, a też wentylację pokoi biurowych, mieszkalnych, usługowych i pozostałych. Na co dzień funkcjonujemy w Krakowie, jednak własną ofertę kierujemy również do innych zaciekawionych konsumentów. Naszym największym pozytywem są dogodne ceny oraz niesłychanie efektywne rozwiązania. 
Pośród proponowanych przez prowadzoną przez nas markę usług odnajdziecie Państwo zarówno montaż jak również naprawę oraz serwisy klimatyzacji. Ponadto absorbujemy się montażem rekuperatorów lub również porządnie dopasowanych do danego obiektu systemów wentylacyjnych. Do perfekcji znamy się też na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu nawilżania oraz oczyszczania powietrza. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów oraz zagwarantowanie satysfakcji. 
Kontakt
ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków
ul. Ul. Kielnik 15, 32-010 Sadowie, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.