Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach

380 PLN

Zdjęcia:

Firma: Villa Mati
Miejscowość: Swornegacie
Telefon: 500169245
Strona WWW: http://domki-swornegacie.pl
   
dodano: 2017.07.06
ważne do: 2018.01.02

Szczegóły ogłoszenia:

Szukasz domków letniskowych na Kaszubach? Chcesz spędzić wakacje w spokojnym miejscu daleko od hałasu? Interesujące otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że fani przyrody i czynnego wypoczynku będą usatysfakcjonowani.

Villa Mati proponuje dwa apartamenty na łączną ilość 8 i 4 osób. W skład wyposażenia pensjonatu wchodzi kompletne umeblowanie odrębnych sypialni wraz z czynną kuchnią i łazienką wewnątrz oraz okazałym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci prócz tego na nowe technologie, więc do dyspozycji udostępniamy telewizje oraz Wifi w całym domu. Oto świetne miejsce dla rodzin z maluchami ponieważ na obszarze siedziby posiadamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczny wypoczynek i całościową prywatność. W okolicy domków wypoczynkowych wiele atrakcji i atrakcyjnych miejsc na wycieczki.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z sugestii kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który usytuowany jest w środku Kaszub – przepięknego punktu niedaleko Borów Tucholskich.

Więcej informacji znajdziesz na : domki-swornegacie.pl

Lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!
telefon: 500 169 245